• عایق تخته ای

  عایق تخته ای پشم سنگ کاربردی ترین محصول از محصولات پشم سنگ می باشد زیرا زمینه فعالیت آن بسیار گسترده می باشد و تقریبا در همه صنایع استفاده از آن باعث بهبود کیفیت و راندمان می شود.

 • عایق پتویی توری دار

  عایق پتویی توری دار یا اصطلاحا ایزوبلانکت یا پشم سنگ پتویی توری دار  یک محصول استراتژیک برای تقریبا همه صنایع می باشد. . به طور کل هر جایی که نیاز باشد از هدر رفت انرژی جلوگیری شود به نوعی از این محصول استفاده می شود.

 • عایق لحافی

  پشم سنگ رولی یا عایق لحافی یا اصطلاحا فنوفلت یک محصول قابل انعطاف می باشد و بیشتر به بازار آمده تا جای عایق پشم شیشه را بگیرد.روش تولید فنوفلت شباهت زیادی به تولید فنوپانل دارد ینی در حقیقت روش تولید یکی است.

 • عایق لوله ای

  زو پایپ یا پشم سنگ لوله ای همانگونه که از نامش پیداست جهت عایق کردن انواع لوله به کار می رود. بسته به نوع لوله و سایز آن و دمای سیال یا گاز درون لوله از این عایق با ضخامت های متفاوت استفاده می شود.

 • روش تولید عایق تخته ای

  پس از ذوب سنگ بازالت در کوره و خروج آن بلافاصله ذوب با کمک دمنده های بسیار قوی وارد دستگاه الیاف ساز می شود.در همین حین رزین مخصوص با ترکیبات خاص که عمده آن رزین فنولیک و آب می باشد به ذوب های در حال پاشش اضافه می گردد.در انتهای دستگاه الیاف ساز ما شاهد الیاف پشم سنگ که کمی تر هستند می باشیم. به این اصطلاحا پشم سنگ رزین دار می گویند.

 • روش تولید عایق پتویی توری دار

  پشم خام بیرون آمده از خط تولید را به صورت لایه به لایه بنا به درخواست مشتری که ضخامت و چگالی و ابعاد آن مشخص شده بر روی صفحه دوخت که توری روی آن قرار دارد گذاشته و با استفاده از دستگاه دوخت ، بافته می شود.البته اگر سفارش همراه با روکش آلومینیمی و یا کاغذ کرافت باشد این لایه نیز قبل از گذاشتن پشم خام بر روی توری قرار می گیرد، پس به ترتیب اول تور سیمی و پس از آن لایه کاغذی یا آلومینیمی و در آخر الیاف پشم سنگ روی هم قرار می گیرند و در نهایت با استفاده از دستگاه دوخت ، دوخته می شوند.

 • روش تولید عایق لحافی

  روش تولید فنوفلت شباهت زیادی به تولید فنوپانل دارد ینی در حقیقت روش تولید یکی است با این تفاوت که در این محصول به خاطر چگالی پایین نسبت به عایق تخته ای پشم کمتری استفاده می شود و همچنین از رزین بسیار کمتری نیز استفاده می گردد.

 • روش تولید عایق لوله ای

  این نوع عایق یک عایق رزین دار می باشد بدان معنی که پشم سنگ خام آغشته به رزین بوده و پس از قالبگیری بر روی شابلون های خاص به درون اتاقک پخت می رود و پس از 15 الی 60 دقیقه بسته به ضخامت آن پخت می گردد.پس از پخت عایق ها شکل زیاد منظمی ندارند لذا توسط کارگرهای ماهر و یک اره خاص بیرون آن را در اصطلاح آرایش می کنند تا شکل ظاهری و البته ضخامت آن به حالت استاندارد و نرمال برسد.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.