عایق پتویی توری دار

عایق پتویی توری دار یا اصطلاحا ایزوبلانکت یا پشم سنگ پتویی توری دار  یک محصول استراتژیک برای تقریبا همه صنایع می باشد. کمتر کارخانه ای پیدا می شود که این محصول در آن بکار نرفته باشد. کلا هر جایی که نیاز باشد از هدر رفت انرژی جلوگیری شود به نوعی از این محصول استفاده می شود.

عمده کاربرد این محصول در جداره کوره ها و عایق لوله های با سایز بالای 8 اینچ می باشد.

تحمل حرارتی این محصول تا 1000 درجه سانتیگراد می باشد و کارآیی کامل آن بسته به ضخامت و چگالی آن تا 800 درجه سانتیگراد است.

پشم سنگ پتویی توری دار یا ایزوبلانکت همانگونه که از نامش پیداست به صورت پیش فرض یک طرف آن توری دارد. وجود توری حداقل برای یک طرف الزامی است زیرا پشم خام باید با استفاده از نخ نسوز به آن دوخته شود.

روش تولید:

پشم خام بیرون آمده از خط تولید را به صورت لایه به لایه بنا به درخواست مشتری که ضخامت و چگالی و ابعاد آن مشخص شده بر روی صفحه دوخت که توری روی آن قرار دارد گذاشته و با استفاده از دستگاه دوخت ، بافته می شود.

البته اگر سفارش همراه با روکش آلومینیمی و یا کاغذ کرافت باشد این لایه نیز قبل از گذاشتن پشم خام بر روی توری قرار می گیرد، پس به ترتیب اول تور سیمی و پس از آن لایه کاغذی یا آلومینیمی و در آخر الیاف پشم سنگ روی هم قرار می گیرند و در نهایت با استفاده از دستگاه دوخت ، دوخته می شوند.

این محصول به صورت رول بوده و معمولا ابعاد آن 120×5000 سانتی متری می باشد که البته بنا به درخواست مشتری و قابلیت انعطاف خط تولید این شرکت می توان ابعاد رول را سفارشی کرد.

ضریب انتقال حرارت این محصول بسیار پائین بوده و البته ویژگی های یک عایق صوتی خوب را نیز دارا می باشد.

stonewoolBlancket

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.